Engelska

Företagsledning & Admin

<< Tillbaka

Göteborg (huvudkontoret)
Lillhagsparken 8, 422 50 Hisings Backa


Eszter Horváth  Tóthné
VD
Verksamhetschef Träning
Tel: 031-55 84 20
eszter@movewalk.se


Kristina Sager
VD-assistent
Tel: 031- 309 90 64
kristina.sager@movewalk.se
Kajsa Dahlqvist
Vice VD
Verksamhetschef Personlig assistans
Föreståndare Daglig verksamhet 

Tel: 031-757 01 95
kajsa.dahlqvist@movewalk.se
 
Tünde Fazekas
Affärsområdeschef Träning/Conductor
Tel: 031-309 90 50
tunde.fazekas@movewalk.se


Szilvia Józsa
Rektor Skola i Göteborg och Malmö
Specialpedagog

Tel: 031-55 84 53
szilvia.jozsa@movewalk.se
  Balázs Tóth
IT-chef, Internservice
Tel: 031-55 84 26
balazs.toth@movewalk.se




               Anna Eriksson
Ekonomiansvarig
Tel: 031-309 90 68
anna.eriksson@movewalk.se


    
         
         

       
Zsofia Nadasi
Kvalitetsutvecklare för Konduktiv Pedagogik
Conductor
031-309 90 54
zsofia.nadasi@movewalk.se
    Irena Kayat
Ekonomiassistent
031-757 01 99
irena.kayat@movewalk.se
  Heléne Nordling Hansson
Löneadministratör
031-309 90 52
helene.hansson@movewalk.se